Yılmaz: Hakkınızı helal edin

AK Parti’den Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı olan akın Yılmaz, “Bu süre içerisinde kırmış olduğum, üzmüş olduğum insanlar olabilir, haklarını helal etsin, ben de tüm gönül dostlarına, hemşerilerime hakkımı helal ediyorum” dedi

GÜNDEM 11.02.2024 14:46:00 0
Yılmaz: Hakkınızı helal edin

 

Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri için AK Parti’den Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı olan akın Yılmaz, aday adaylığı sürecinin sona ermesinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bu süre içerisinde kırmış olduğum, üzmüş olduğum insanlar olabilir, haklarını helal etsin, ben de tüm gönül dostlarına, hemşerilerime hakkımı helal ediyorum” dedi.

 

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Akın Yılmaz, “İnsan, yaşadığı zamana, mekâna ve insanlara mutlaka bir şey bırakır. Bu bir şey; vefa, kardeşlik, samimiyet, muhabbet, güven veya umut da olabilir.  Ya da kahır, husumet, yara veya bir dert de olabilir. Tercih bizim elimizde. Allah’ım, nefes aldığımız bu günler hürmetine bize güzel şeyler bırakmayı nasip etti. 

 

Allah’ım, bizi fitne-fesattan, yalan yanlıştan ve fitne-fesat üreterek Kapaklı'daki dostlarımızla olan birliğimizi ve beraberliğimizi bozmak istemeye çalışan, kendi çıkarları ve menfaatleri için sadece makam mevki sahibi olabilmek, sırf bir yerde görev alabilmek için insanları karalamaya çalışan, düne kadar yanında olduğu insanları karalayan, ağıza gelmeyecek hakaretleri yapan kendini bilmeyen, hadsizlerden, omurgasızlardan bizleri uzak eylesin” dedi. 


“SİYASET AYRI, DOSTLUKLAR AYRI”


Yılmaz, “Siyaset ayrı, dostluklar ayrı anlayışını her zaman ortaya koyarak Kapaklı'da her kesimi kucaklamaya ve kimseyi ötekileştirmeden siyasi görüşümüzü, anlayışımızı bir tarafa bırakarak bir ve beraber olduk. Acı günlerimizi birlikte paylaşıp üzüldük, mutlu günlerimizde birlikte sevindik, özel günlerde ve bayramlarda birlikte kucaklaşıp güzel günler yaşadık. Biz bugüne kadar Kapaklı'da sizlerle ve dostlarımızla etle tırnak olup hep birlikte Kapaklı olduk” ifadelerini kullandı. 


“HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK”


Aday adaylığı sürecinde kendisinden desteğini esirgemeyen ailesine ve eşine, Kapaklı'nın her sokağında, köyünde, mahallesinde, derneğinde, evlerine misafir olduğu tüm Kapaklılılara, sivil toplum kuruluşlarının başkanlarına, esnaflara ve kendisine inanan tüm dostlarına teşekkür eden Yılmaz, “Bundan sonra da hep birlikte bir olmaya, beraber olmaya, iç içe olmaya ve birlikte güzel günler geçirmeye devam edeceğiz.

 

 Allah birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın, bozmak isteyen insanlara asla fırsat vermesin. Bu süre içerisinde kırmış olduğum, üzmüş olduğum insanlar olabilir, haklarını helal etsin, ben de tüm gönül dostlarına, hemşerilerime hakkımı helal ediyorum. Her şey daha güzel olacak. Her şey gönlünce olsun. Zaman her şeyin ilacıdır” dedi. 


Haber / Gülveren ALTUNOĞLU