İba: Vatandaşlarımızın talepleri bizler için çok önemli

Mithatpaşa ve Dilaverbey Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Vatandaşlarımızın talepleri bizler için çok önemli. Amacımız vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek ve çözüm üretmek” dedi.

EDİRNE 8.11.2023 13:37:00 0
İba: Vatandaşlarımızın talepleri bizler için çok önemli

 

Mithatpaşa ve Dilaverbey Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Vatandaşlarımızın talepleri bizler için çok önemli. Amacımız vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek ve çözüm üretmek” ifadelerini kullandı. 

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen İba, çözüm noktasında görüş alışverişinde bulunuyor. 


“VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

 


“Edirnelilere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz” diyen İba, “Vatandaşlarla bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve bunları çözüme kavuşturmak adına buradayız. Bizim amacımız Edirne'ye hizmet etmek ve o yüzden burada sizlerle beraberiz. ‘Edirne'yi nasıl güzelleştirebiliriz ve nasıl daha yaşanılabilir hale getiririz?’ Biz bunun peşindeyiz. 

Bunun için de vatandaşlarımızın talepleri bizler için çok önemli. Amacımız vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek ve çözüm üretmek. Buradaki en büyük destekçimiz vatandaşlarımızdır ve onların görüşleri çok önemlidir. Biz gece gündüz demeden bu şekilde programlarla ve ev ziyaretleriyle vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 


Haber / Ebru CÜNİ