Dilsiz, CHP’den Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Kapaklı’da 14 yıldır Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı görevini yürüten Seçkin Dilsiz, 2024’te yapılacak olan yerel seçimler için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Başkan aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

SİYASET 6.12.2023 12:44:00 0
Dilsiz, CHP’den Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı oldu

 

Sosyal medya hesabından “Şimdi Veda Zamanı” başlığıyla yaptığı paylaşımla Cumhuriyet Mahallesi sakinlerine seslenen Seçkin Dilsiz, “Çok kıymetli Cumhuriyet Mahallemizin sakinleri; 2010 ve 2024 olmak üzere yerel seçimlerde verdiğiniz destekle güzel mahallemize 14 yıl bizi muhtar seçtiniz. Görev yaptığım 14 yıllık süre içerisinde başarılı-başarısız, acı-tatlı günlerimiz oldu. Her türlü durum ve halde şahsıma göstermiş olduğunuz sevgi, saygı, hoşgörü ve desteğinize çok ama çok teşekkür ederim” dedi. 

 

“BU SEÇİM BENİM İÇİN VEDA GÜNÜ”

 

Her başlangıcın bir sonunun ve ayrılığının olduğunu belirten Dilsiz, “Bu seçim de benim için veda günü, bugün helalleşme günü. Mutlaka eksiklerimiz ve hatalarımız olmuştur, bu vesile ile hata ve eksikliklerimizden ötürü her birinizden helâllik talep ediyorum. Hakkınızı helâl ediniz, bende geçmişe ait varsa tüm haklarımı helâl ettim. 14 yıllık görev süresince mahallemize hizmetlerin kazandırılması hususunda teklifleriyle, tenkitleriyle ve teşekkürleriyle yardımcı olan siz mahalle sakinlerime, halkımız adına onların talep ve ihtiyaçlarını ilettiğimiz Vali, Kaymakam, Belediye Başkanı, Müdür, Amir ve tüm kamu kurumlarına, sivil toplum kuruluşlarına, dernek başkan ve yöneticilerine sizler adına çok teşekkür ederim.

 

 Ayrıca bizimle yol arkadaşlığı yapan çok kıymetli azalarıma, ayrıca beraber görev yaptığım ve kader birliği yaptığım Kapaklı’mızın birbirinden kıymetli kanaat önderleri seçilmiş muhtarlarımıza, tüm dost ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Bundan sonraki hayatımızda bir ve beraberce yaşamayı arzu ediyor. Her birinizi Rabbime emanet ediyorum. 2024 yerel seçimi için Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı olarak müracaatımı yapmış bulunmaktayım” ifadelerini kullandı. 

 

Haber / Gülveren ALTUNOĞLU